Eliptické kolo 8C

Jestli chcete perfektní kombinaci ceny a výkonu, ElliptiGO 8C je pro vás to pravé ořechové.
Milovníci fyzické kondice i atleti využívající crossového tréninku si stejnou měrou vychutnávají dlouhý a plynulý krok, široký rozsah převodů a pohyb velice podobný běhu na eliptickém kole ElliptiGO 8C. Samozřejmě, jako u všech kol ElliptiGO si můžete nastavit délku kroku a výšku řídítek plně korespondující s vaší perfektní jízdní pozicí, bez ohledu na to zda se chystáte na ladnou projížďku okolím nebo „nabušený“ krátký intervalový trénink.
Díky pohodlí, výkon a ceně, představuje ElliptiGO 8C zásah do černého A NEJLEPŠÍ INVETICÍ. Proto je 8C nejpopulárnější eliptické kolo na trhu.

ElliptiGO 8C je nejoblíbenější eliptické kolo na světě z jednoho prostého důvodu - představuje ideální kombinaci ceny a výkonu. 8C je eliptické kolo pro každého - od profesionálních sportovců, přes sportovní nadšence, až po rekreační jezdce.

BARVY - ElliptiGO 8C je dostupné v ČERNÉ, ZELENÉ nebo ČERVENÉ.

Koncová cena ELLIPTIGO 8C je 77 777,- Kč.

O Eliptickém kole ELLIPTIGO

Ellipto vymysleli vrcholoví sportovci, triatlonisté, Ironmani (železní mužové), ultramaratonci a cyklisté s vědomím si všech potřeb a úskalí spojených s náročným a dlouhým tréninkem, aby ostatním sportovcům zjednodušili život a usnadnili cestu na vrchol, kde byli i oni.
Bez nadsázky lze tedy říci - "SPORTOVCI SOBĚ"
Trénink na ElliptiGO je příjemný a dynamický, procvičuje v podstatě všechny svalové skupiny (snad s výjimkou předního břicha) a oproti statickým trenažerům zapojuje i partie potřebné k udržení rovnováhy.
Při jízdě na ElliptiGo jsou eliminovány takzvané mrtvé body, což znamená nezatěžování kolen.
Díky kvalitní ergonomii eliptického pohybu nášlapných ploch umožňuje komplexní a velmi účinné posilování srdečního oběhu a zapojuje více svalových skupin najednou.
Na ElliptiGo procvičíte celé tělo, přirozený eliptický pohyb rozkládá zátěž do všech svalů a ideálně formuje postavu.
Jízdou na eliptickém trenažéru, podle studie amerických vědců z Physical Activity Resource Center (EPARC) z University of California, San Diego (UCSD), spalujete průměrně o 33% více kalorií oproti jízdě na kole při stejné rychlosti.